שתפו את R-FC120-BKAMN1-G-1 בין חבריכם:
מפרט
DeepCool
יצרן: DeepCool
120mm fan - FC120 - Black - 120x120x25 mm(LxWxH) - 500~1800 RPM - 28 dB(A) - 4-pin PWM - Hydro Bearing - 12 VDC - ARGB LED
שנה אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
76
± 0.00032131
236531=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר R-FC120-BKAMN1-G-1 באתר DeepCool
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 28dB(A) Volume
: 12V Voltage-Range
: 120x120x25mm (WxHxD) Dimensions
: 1.83mmHO air-pressure
: RGB (12 LEDs) Lighting
: true rgb
: hydrodynamic Slide bearing Fan-bearing
: DeepCool FC120 Black, 120mm NAME
: 2.61W Power-consumption
: 500-1800rpm revolutions
: R-FC120-BAMN1-G-1 SKU
: 4-Pin PWM 3-Pin ARGB ( 5V/DATA/GND) fan-connector