שתפו את ZM850-GV3 בין חבריכם:
מפרט
Zalman
יצרן: Zalman
מספר קטלוגי: ZM850-GV3
850W Active PFC, 120mm Fan, 80 PLUS Bronze PSU - PCIe 5.0 ATX 3.0 - Semi Modular - GigaMax III Series
חמש שנים אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
399
± 0.00169637
235208=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר ZM850-GV3 באתר Zalman
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 1 Quantity-of 12V-Rails
: ErP Lot 6 Special-features
: 86% (loud 80 PLUS certificate, 115V) average-efficiency
: 0.5A -12V
: 150x86x160mm Dimensions-(WxHxD)
: 12 SATA
: ATX PS/2 shape-factor
: 1 20/24-Pin
: Series
: 140mm Fan(s)
: 70.5A 12V
: 22A 33V
: 4 6/8-Pin PCIe
: 3A 5Vsb
: Zalman ZM850-GVM 850W ATX 2.3 NAME
: active PFC
: 2 Floppy
: ATX 2.3 Specification
: SKU
: 80 PLUS Bronze (115V, loud 80 PLUS certificate) certificates-loud 80 PLUS
: 1 8-Pin EPS12V
: 1 4/8-Pin ATX12V
: 22A 5V
: 850 WATT
: partially modular cable-management
שוחחו על המוצר
חלקי מחשב קונים בפלונטר ספקי כח קונים בפלונטר ATX - 800W קונים בפלונטר