שתפו את 32GS60QC-B בין חבריכם:
מפרט
LG
יצרן: LG
מספר קטלוגי: 32GS60QC-B
32 Inch Curved HDR10 1000R - UltraGear - 2K QHD 180Hz - 1ms - VA - DP, HDMI - VESA
שלוש שנים אחריות איסוף והחזרה על ידי ח.י אלקטרוניקה
230993=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר 32GS60QC-B באתר LG
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 1 DisplayPort
: true rgb
: LED, blue light filter, flicker-free Backlight
: external Power-supply
: 0.3W (standby), 0.3W (deactivated) Power-consumption
: 8bit (16.7 Mio. colours) Colour-depth
: 1 DC In
: SKU
: 3.000:1 (static) Contrast
: 5.90kg (with pedestal), 4.60kg (without pedestal) Weight
: 39kWh/1000h (G) energy-efficiency HDR (A to G)
: Series
: 2 HDMI
: 1 3.5mm jack
: non-glare (matte) coating
: 99% CIE1931 (cover) sRGB
: black (Display surrounding) / black (lower bezel) / black (pedestal) / black (back side) Colour
: D-pad Operation
: 300cd/m (typical), 250cd/m (minimum) Brightness
: 100x100 (free) VESA
: monitor (stationary) function
: 22kWh/1000h (E) energy-efficiency SDR (A to G)
: HDR10 HDR
: 699.9x508.1x226.5mm (WxHxD) with pedestal, 699.9x421.2x111.9mm (WxHxD) without pedestal Dimensions
: slim bezel Special-features
: bent (curved), 1000R/1.00m shape
: LG UltraGear 32GS60QC-B, 31.5" NAME
: 1ms (GtG) Response-time
: 178/178 viewing-angle
: not available Screen-to-Body-Ratio
גודל מסך: 31.5" (80.0cm), Class: 32" Screen-size
קצב ריענון: 180Hz (2560x1440) Refresh-installment