שתפו את ATOM-V750 בין חבריכם:
מפרט
Antec
יצרן: Antec
מספר קטלוגי: ATOM-V750
750W, 120mm fan
שנתיים אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
261
± 0.00112580
231835=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
שוחחו על המוצר
חלקי מחשב קונים בפלונטר ספקי כח קונים בפלונטר ATX - 700W קונים בפלונטר