שתפו את AX5U6000C3016G-CLANRSG בין חבריכם:
מפרט
XPG
יצרן: XPG
16GB (1x16GB) 6000MHz DDR5 CL30 - DIMM - Black - Lancer Neon RGB Series
אחריות לכל החיים
231548=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר AX5U6000C3016G-CLANRSG באתר XPG
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
סדרה: Series
tRP: 40 (conforms ~13.33ns) Row-Precharge Time tRP
: 375MHz (internal) Memory-clock
: Intel XMP 3.0/AMD EXPO, white Build compatible Special-features
גובה: 45.18mm modules-height
CAS: 30 (conforms ~10.00ns) CAS-Latency CL
tRCD: 40 (conforms ~13.33ns) Row-to-Column-Delay tRCD
: ADATA XPG LANCER NEON RGB DIMM 16GB, DDR5-6000, CL30-40-40 NAME
צריכת מתח V: 1.35V Voltage
כמות מודולים: 1x 16GB Modules
: true rgb
צלעות קירור: heatspreader case
: single rank, x8 Ranks/Banks
: 6000MT/s (6000MHz effective - abgeleitet of 3000MHz I/O-clock with Double Data Rate) Transmission