שתפו את FROSTFLOW-FX240-ARGB בין חבריכם:
מפרט
ID-COOLING
יצרן: ID-COOLING
CPU Water Cooler - 240mm radiator - 2x ARGB fans - Intel LGA2066/2011/1700/1200/115X - AMD AM5/AM4 - Up to 250W cooling capacity
שלוש שנים אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
404
± 0.00174109
232038=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר FROSTFLOW-FX240-ARGB באתר ID-COOLING
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 1 not available
: LED (RGB) Lighting
: 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, 2011-0, 2011-1, 2011-3, 2066, AM4, AM5 Compatibility
: 12V, 116l/h Pump
: Series
: CPU, copper Cooling-Blocks
: 250W TDP-Class
: ID-Cooling Frostflow FX240 ARGB NAME
: true rgb
: 240mm (Radiatorklasse), 27mm (Radiatorhhe), aluminium radiator
: SKU
: internal (closed System) Type
: 2x 120x120x25mm, 500-1800rpm, 129.41m/h, 76.16 CFM, 35.2dB(A), 2.16mmHO, 2.4W Fan(s)
שוחחו על המוצר
חלקי מחשב קונים בפלונטר פתרונות קרור נוזלי קונים בפלונטר 240mm קונים בפלונטר