שתפו את MAG-A850GL-PCIE5-WHITE בין חבריכם:
יצרן: MSI
850W Full Modular 80 PLUS Gold 135mm Fan - White - PCIe 5.1 ATX 3.1
עשר שנות אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
577
± 0.00243740
236727=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר MAG-A850GL-PCIE5-WHITE באתר MSI
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 20A 5V
: 1 Quantity-of 12V-Rails
: 8 SATA
: 150x86x140mm Dimensions-(WxHxD)
: ErP Lot 6, white Build compatible Special-features
: 1 entire max.: 600W)
: 0.3A -12V
: 1 20/24-Pin
: ATX PS/2 shape-factor
: 1 Floppy
: 80 PLUS Gold (115V, loud 80 PLUS certificate) certificates-loud 80 PLUS
: Series
: 1 12V-2x6
: 20A 33V
: MSI MAG A850GL PCIE5 WHITE 850W ATX 3.0 NAME
: 70.5A 12V
: 4 6/8-Pin PCIe
: 2.5A 5Vsb
: 306-7ZP8A24-CE0 SKU
: active PFC
: 4 IDE
: ATX 3.0 Specification
: 2 4/8-Pin ATX12V
: <90% (according to manufacturer), 90.06% (loud 80 PLUS certificate, 115V) average-efficiency
: 1 16-Pin PCIe 5.0
: 120mm, 500-1800/min Fan(s)
: 80 PLUS Gold (according to manufacturer, voltage unknown) certificates-according to manufacturer
: 5 WATT
: fully modular cable-management
שוחחו על המוצר
חלקי מחשב קונים בפלונטר ספקי כח קונים בפלונטר ATX - 800W קונים בפלונטר