שתפו את TUF-GAMING-LC-II-360-ARGB בין חבריכם:
מפרט
ASUS
יצרן: ASUS
360mm all-in-one TUF liquid CPU cooler ARGB
שלוש שנים אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
543
± 0.00234017
232034=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר TUF-GAMING-LC-II-360-ARGB באתר ASUS
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 1 not available
: true rgb
: 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, AM4, AM5 Compatibility
: 12V Pump
: Series
: CPU, copper Cooling-Blocks
: LED (RGB) Lighting
: ASUS TUF Gaming LC II 360 ARGB NAME
: 360mm (Radiatorklasse), 27mm (Radiatorhhe), aluminium radiator
: 90RC00M1-M0UAY0 SKU
: internal (closed System) Type
: 3x 120x120mm, 800-2000rpm, 113.8m/h, 66.97 CFM, 29dB(A), 3mmHO Fan(s)
שוחחו על המוצר
חלקי מחשב קונים בפלונטר פתרונות קרור נוזלי קונים בפלונטר 240mm קונים בפלונטר