שתפו את VU34WCIP-W בין חבריכם:
מפרט
ASUS
יצרן: ASUS
מספר קטלוגי: VU34WCIP-W
34 inch, WQHD (3440x1440), 1500R Curved, Frameless, 100Hz, Eye Care Monitor - Air Ionizer, SmoothMotion, Eye Care Plus technology, USB-C PD 65W, Stereo Speakers, Green Sustainability
שלוש שנים אחריות איסוף והחזרה - יבואן רשמי
230687=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה: