שתפו את MAG-32C6X בין חבריכם:
מפרט
MSI
יצרן: MSI
מספר קטלוגי: MAG-32C6X
31.5 Inch FullHD Curved 1500R - 250Hz - 1ms - VA - AMD FreeSync - 1x DP(1.2a), 2x HDMI (2.0) - VESA
שלוש שנים אחריות איסוף והחזרה על ידי סרבפרו
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
789
± 0.00341000
231378=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר MAG-32C6X באתר MSI
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 1 DisplayPort 1.4a
: D-pad Operation
: LED, blue light filter, flicker-free Backlight
: Series
: 26kWh/1000h (E) energy-efficiency SDR (A to G)
: 10bit (1.07 billion colours, 8bit 2bit FRC) Colour-depth
: 1 AC-In C14
: 9S6-3DD41M-012 SKU
: 100x100 (free) VESA
: 3.000:1 (static), 100.000.000:1 (dynamic) Contrast
: black (Display surrounding) / black (lower bezel) / black (pedestal) / black (back side) Colour
: security lock (Kensington Security Slot), slim bezel Special-features
: 52.70-1125kHz (H) / 48-250Hz (V) signal-frequency
: 2 HDMI 2.0b
: MSI MAG 32C6X, 31.5" NAME
: 1 3.5mm jack
: non-glare (matte) coating
: Adaptive Sync Variable-Synchronization
: 250cd/m (typical) Brightness
: 26W (typical), 0.5W (standby), 0.3W (deactivated) Power-consumption
: monitor (stationary) function
: 33kWh/1000h (G) energy-efficiency HDR (A to G)
: 178/178 viewing-angle
: 5.40kg (with pedestal) Weight
: not available Screen-to-Body-Ratio
: internal Power-supply
: 1ms (MPRT) Response-time
: bent (curved), 1500R/1.50m shape
: 709.4x507.2x249.8mm (WxHxD) with pedestal, 709.4x419.1x107.2mm (WxHxD) without pedestal Dimensions
גודל מסך: 31.5" (80.0cm), Class: 32" Screen-size
קצב ריענון: 240Hz (250Hz OC, 1920x1080) Refresh-installment