Intel - CM8071504820816 - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את CM8071504820816 בין חבריכם:
מפרט
Intel
יצרן: Intel
מספר קטלוגי: CM8071504820816
Intel Core i7 14700F 14th Gen Raptor Lake (33M Cache, up to 5.40 GHz) FC-LGA16A, Tray
שלוש שנים אחריות
236315=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר CM8071504820816 באתר Intel
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
ניהול מרחוק: no Remote-management
נתיבי תקשורת PCIe: 16x PCIe 5.0, 4x PCIe 4.0 PCIe-Lanes
מהירות שעון טורבו: 5.40GHz (Turbo Boost Max 3.0), 5.30GHz (P-Core), 4.20GHz (E-Core) Turbo-Clock
: no ECC-support
פלח שוק: desktop (Mainstream) Segment
: 28 (16 12) Threads
: Intel Core i7-14700F, 8C 12c/28T, 2.10-5.40GHz, tray NAME
: without CPU cooler Scope-of Delivery
ליטוגרפיה: Intel 7 Manufacturing-Process
: 100C (Tjunction) Max-Temperature
: no Graphics
SMT: yes (P-Core, Intel Hyper-Threading) SMT
: CM8071504820816 SKU
: no Unlocked
תאימות לערכת שבבים: B660, B760, H610, H670, H770, W680, Z690, Z790 chipset-suitability
: 1 socket (1S) Scalability
ליבות: 20 (8C 12c) Cores
מהירות תיקשורת ללוח: DMI 4.0, 16GT/s (PCIe 4.0 x8) chipset-Interface
: Raptor Cove (P-Core) Gracemont (E-Core) Architecture
תאריך השקה: 2024/Q1 (8.1.2024) Launch
מהירות שעון בסיס: 2.10GHz (P-Core), 1.50GHz (E-Core) Base-Clock
סטפינג: B0, Spec Code: SRN3Z Stepping
זיכרון מטמון L2: 28MB (8x 2MB 12x 1MB) L2-cache
: 65W (Processor Base Power), 219W (maximum Turbo Power) TDP