שתפו את S24D300GAM בין חבריכם:
מפרט
Samsung
יצרן: Samsung
מספר קטלוגי: S24D300GAM
24 inch - FullHD - IPS - 5ms response time - 100Hz - AMD FreeSync - HDMI, VGA video outputs - VESA - Essential S3 S30GD - HDMI cable included
שלוש שנות אחריות במעבדות היבואן
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
413
± 0.00178212
231746=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר S24D300GAM באתר Samsung
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: angenherte Bandwidth: 4.98Gb/s @ 100HzHDMI 1.4 max. Bandwidth: 8.16Gb/s bandwidth
: pedestal, tiltable ( 21/-2) Ergonomics
: 250cd/m (typical), 200cd/m (minimum) Brightness
: 1 VGA
: matte (non-glare) display-Surface
: not available Speakers
רזולוציה: 1920x1080 (FHD), 16:9, 92ppi resolution
: 25W (maximum), 15W (typical), 0.5W (standby), 0.3W (deactivated) Power-consumption
: 178/178 viewing-angle
: Series
: 540.7x428.5x175.1mm (WxHxD) with pedestal, 540.7x320.4x36.2mm (WxHxD) without pedestal Dimensions
: 8bit (16.7 Mio. colours) Colour-depth
: 1 DC In hollow socket
גודל מסך: 24" (61.0cm), Class: 23"-24" Screen-size
: 72% NTSC
: LED, blue light filter Backlight
: D-pad Operation
: Samsung Essential Monitor S3 S30GD, 24" NAME
: not available VESA
: 1.000:1 (static) Contrast
: 15kWh/1000h (E) energy-efficiency SDR (A to G)
קצב ריענון: 100Hz (1920x1080) Refresh-installment
: 91.66% (calculated) Screen-to-Body-Ratio
: straight (flat) shape
: external Power-supply
: 2.40kg (with pedestal), 2kg (without pedestal) Weight
: 1 100Hz@1920x1080)