שתפו את S34C650TAM בין חבריכם:
יצרן: Samsung
מספר קטלוגי: S34C650TAM
34 Inch ViewFinity S65TC - Ultra-WQHD - 1000R Curved - HDR10, 100Hz, AMD FreeSync, Thunderbolt 4, Height Adjustable Stand, Speakers, Eye Care, LS34C650TANXGO
שלוש שנות אחריות - משלוח חינם למסך בלבד
231563=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר S34C650TAM באתר Samsung
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: stationary Application
: 1 Thunderbolt 4
: non-glare (matte) coating
: 32kWh/1000h Power-consumption SDR
: 1 USB-B 3.0
: slim bezel, mechanical keys with D-pad, Picture-in-Picture, security lock (Kensington), HDCP 2.2, USB-C Power Delivery (90W/15W), KVM switch, light sensor Special-features
: 350cd/m Brightness
: 1 Gb LAN
: HDR10 HDR
: 200W (maximum), 32W (typical), not specified (Energy label old A to G), 0.5W (standby) Power-consumption
: loudspeaker (2x 5W), 1x Line-Out Audio
: true rgb
: 52kWh/1000h Power-consumption HDR
: LS34C650TAUXEN SKU
: 806.6x561.5x241mm (with pedestal), 806.6x369.4x125mm (without pedestal) Dimensions-(WxHxD)
: 1 HDMI 2.0
: Series
: bent (curved), 1000R/1.0m shape
: 1 Thunderbolt-Out 4
: white-LED, flicker-free, blue light filter Backlight
: 3 USB-A 3.0
: 3.000:1 (static), not specified (dynamic) Contrast
: 1 Thunderbolt 4
: 10bit (1.07 billion colours) Colour-depth
: 100x100 (occupied) VESA
: 120mm (height-adjustable), not available (Pivot), 30 (rotatable), 20/-2 (tiltable) Ergonomics
: G Energy-efficiency class SDR (A to G)
: 178/178 viewing-angle
: G Energy-efficiency class HDR (A to G)
: Samsung ViewFinity S6 S65TC, 34" NAME
: AC-In (internal power supply) Power-supply
: 1 DisplayPort 1.2
: 89.2% (calculated) Screen-to-Body-Ratio
: not specified (horizontal), not specified (vertical) signal-frequency
: 8.10kg (with pedestal), 5.30kg (without pedestal) Weight
: 5ms (GtG), not specified (MPRT) Response-time
: unknown FRC
: black (Display surrounding), white (lower bezel), white (pedestal), white (back side) Colour
גודל מסך: 34"/86.4cm Screen-size
קצב ריענון: 100Hz Refresh-installment