Philips - 27M1N3200ZA - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את 27M1N3200ZA בין חבריכם:
מפרט
Philips
יצרן: Philips
מספר קטלוגי: 27M1N3200ZA
27 Inch - IPS - FullHD - 165Hz - 1ms - HDMI,DP - VESA - Speakers - Pivot - FreeSync Premium
שלוש שנות אחריות אצלכם בבית
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
874
± 0.00369013
236848=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר 27M1N3200ZA באתר Philips
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: Series
: 1 DisplayPort 1.2
: matte (non-glare), Temper 3H coating
: 614x543x236mm (with pedestal), 614x365x55mm (without pedestal) Dimensions-(WxHxD)
: black (Display surrounding), black (lower bezel), black (pedestal), black (back side) Colour
: Adaptive Sync Variable-Synchronization
: 30-200kHz (horizontal), 48-165Hz (vertical) signal-frequency
: 250cd/m (typical) Brightness
: loudspeaker (2x 5W), 1x Line-Out Audio
: not available HDR
: stationary Application
: not specified (maximum), 28.2W (typical), not specified (Energy label old A to G), 0.5W (standby) Power-consumption
: true rgb
: slim bezel, D-pad, security lock (Kensington), HDCP 2.2 Special-features
: SKU
: Philips Smartimage Blur-reduction feature
: straight (flat) shape
: 2 HDMI 2.0
: Philips Momentum 3000 27M1N3200ZA, 27" NAME
: 1 not available
: white-LED, flicker-free, blue light filter Backlight
: 130mm (height-adjustable), 90 (Pivot), 45 (rotatable), 20/-5 (tiltable) Ergonomics
: 1.100:1 (static), not specified (dynamic) Contrast
: 100x100 (occupied) VESA
: 8bit (16.7 Mio. colours) Colour-depth
: AC-In (internal power supply) Power-supply
: F Energy-efficiency class SDR (A to G)
: 89.7% (calculated) Screen-to-Body-Ratio
: 178/178 viewing-angle
: 5.30kg (with pedestal), 3.70kg (without pedestal) Weight
: 4ms (GtG), 1ms (MPRT) Response-time
: unknown FRC
: 26kWh/1000h Power-consumption SDR
גודל מסך: 27"/68.6cm Screen-size
קצב ריענון: 165Hz Refresh-installment