שתפו את S34C650UAM בין חבריכם:
מפרט
Samsung
יצרן: Samsung
מספר קטלוגי: S34C650UAM
34 Inch ViewFinity S6 S65UC - Ultra-WQHD - 1000R Curved - HDR10, 100Hz, AMD FreeSync, Thunderbolt 4, Height Adjustable Stand, Speakers, Eye Care
שלוש שנות אחריות במעבדות אלקטיס
231678=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר S34C650UAM באתר Samsung
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 52kWh/1000h (G) energy-efficiency HDR (A to G)
: Series
: 1 PD 90W
: with pedestal, height-adjustable (120mm), Pivot not available, rotatable (30), tiltable ( 20/-2) Ergonomics
: 3 USB-A 3.0
: 1 HDMI 2.0
: 8.00kg (with pedestal), 5.20kg (without pedestal) Weight
: non-glare (matte) coating
: 1 USB-B 3.0
: 350cd/m (typical) Brightness
: loudspeaker (2x 5W) Speakers
: 1 RJ-45 1Gb LAN
: bent (curved), 1000R/1.00m shape
: 200W (maximum), 32W (typical), 0.5W (standby) Power-consumption
: 10bit (1.07 billion colours) Colour-depth
: not available Screen-to-Body-Ratio
: 1 USB-C 3.0 with DisplayPort 1.2
: internal Power-supply
: black (Display surrounding) / black (lower bezel) / black (pedestal) / black (back side) Colour
: 1 100Hz@3440x1440)
: LED, blue light filter, flicker-free Backlight
: 1 5Gb/s)
: monitor (stationary) function
: 1 3.5mm jack
: 3.000:1 (static) Contrast
: true rgb
: 1 AC-In C13
: 178/178 viewing-angle
: mechanical keys, D-pad Operation
: Samsung ViewFinity S6 S65UC, 34" NAME
: 100x100 (occupied) VESA
: 32kWh/1000h (G) energy-efficiency SDR (A to G)
: LS34C652UAUXEN SKU
: 1 DisplayPort 1.2
: 806.6x441.5x241mm (WxHxD) with pedestal compressed, 806.6x561.5x241mm (WxHxD) with pedestal extracted, 806.6x369.4x125mm (WxHxD) without pedestal Dimensions
: unknown FRC
: 1 5Gb/s
: 5ms (GtG) Response-time
: HDR10 HDR
: 115% sRGB
גודל מסך: 34" (86.4cm) Screen-size
קצב ריענון: 100Hz (3440x1440) Refresh-installment