שתפו את 32UR550K-B בין חבריכם:
מפרט
LG
יצרן: LG
מספר קטלוגי: 32UR550K-B
31.5 inch 4K UltraFine UHD 3840 x 2160 - VA pannel - HDR10 - DP, HDMI - 4ms - 60Hz - VESA - Speakers
231243=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר 32UR550K-B באתר LG
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 2 HDMI
: 90% CIE1976 (cover) DCI-P3
: LED, blue light filter Backlight
: black (back side) / black (pedestal) / black (lower bezel) Colour
: 100x100 (occupied) VESA
: 10bit (1.07 billion colours) Colour-depth
: 1 DC In hollow socket
רזולוציה: 3840x2160 (4K UHD), 16:9, 140ppi resolution
: D-pad, Software, compatible with LG Dual controller Software Operation
: 3.000:1 (static) Contrast
: 714.3x487.1x239.3mm (WxHxD) with pedestal compressed, 714.3x597.1x239.3mm (WxHxD) with pedestal extracted, 714.3x420.1x45.7mm (WxHxD) without pedestal Dimensions
: 32kWh/1000h (F) energy-efficiency SDR (A to G)
: Series
גודל מסך: 31.5" (80.0cm), Class: 32" Screen-size
: 1 3.5mm jack Line-Out
: matte (non-glare), Temper 3H coating
: LG UltraFine 32UR550K-B, 31.5" NAME
: 2x 5W Speakers
: 250cd/m (typical), 200cd/m (minimum) Brightness
: with pedestal, height-adjustable (110mm), Pivot ( 90), tiltable ( 20/-5) Ergonomics
קצב ריענון: 60Hz (3840x2160) Refresh-installment
: 0.5W (standby), 0.3W (deactivated) Power-consumption
: HDR10 HDR
: 91.16% (calculated) Screen-to-Body-Ratio