שתפו את PG34WCDN בין חבריכם:
מפרט
ASUS
יצרן: ASUS
מספר קטלוגי: PG34WCDN
34 inch ROG Swift OLED PG34WCDN gaming monitor RGB QD-OLED Tandem with BlackShield™ film, 360Hz refresh rate, 0.03ms (GTG), G-SYNC® compatibility, custom heatsink, OLED Care Pro, Neo Proximity Sensor, VESA DisplayHDR™ 500 True Black, DisplayPort™ 2.1a (80Gbps), HDMI® 2.1, and USB-C® (90W PD)
הזמנה מיוחדת - אספקה בסוף יוני למזמינים מראש - שלוש שנים אחריות איסוף והחזרה - יבואן רשמי
231669=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה: