שתפו את VG32UQA1A בין חבריכם:
מפרט
ASUS
יצרן: ASUS
מספר קטלוגי: VG32UQA1A
32 inch (31.5 inch viewable) TUF Gaming VG32UQA1A Gaming Monitor - 4K UHD, Overclock to 160Hz (above 144Hz), ELMB Sync, Freesync Premium™, 1ms (MPRT), Variable Overdrive, 120% sRGB, DisplayHDR™ 400
שלוש שנים אחריות איסוף והחזרה על ידי היבואן
230293=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר VG32UQA1A באתר ASUS
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: external Power-supply
: 1 DC In hollow socket
: LED, blue light filter, flicker-free Backlight
: 89.47% (calculated) Screen-to-Body-Ratio
: loudspeaker (2x 2W) Speakers
: 180-317kHz (H) / 48-160Hz (V) signal-frequency
: 1 DisplayPort 1.4
רזולוציה: 3840x2160 (4K UHD), 16:9, 140ppi resolution
: 120% sRGB
: 2.500:1 (static), 100.000.000:1 (dynamic) Contrast
: 72kWh/1000h (G) energy-efficiency HDR (A to G)
: with pedestal, tiltable ( 15/-5) Ergonomics
: 7.50kg (with pedestal), 6.60kg (without pedestal) Weight
: 10bit (1.07 billion colours) Colour-depth
: Series
: non-glare (matte) coating
: 1 3.5mm jack Line-Out
: ASUS TUF Gaming VG32UQA1A, 31.5" NAME
: angenherter bandwidth-demand: 35.83Gb/sDisplayPort 1.4 max. Bandwidth: 32.4Gb/s bandwidth
: 400cd/m (typical), 450cd/m (HDR) Brightness
: true rgb
קצב ריענון: 144Hz (160Hz OC, 3840x2160) Refresh-installment
: mechanical keys, D-pad Operation
: VESA DisplayHDR 400, HDR10 HDR
: 33kWh/1000h (G) energy-efficiency SDR (A to G)
: 100x100 (free) VESA
: straight (flat) shape
: security lock (Kensington Security Slot), slim bezel, HDCP 2.2 Special-features
סוג פאנל: VA panel
: 716x496x214mm (WxHxD) with pedestal, 716x427x55mm (WxHxD) without pedestal Dimensions
: ASUS ELMB Blur-reduction feature
: black (back side) / black (pedestal) / black (lower bezel) Colour
גודל מסך: 31.5" (80.0cm), Class: 32" Screen-size
: 2 HDMI 2.1
: 90LM08L0-B01970 SKU
: monitor (stationary) function
: 1ms (MPRT) Response-time
: 178/178 viewing-angle
: 45W (typical), 0.5W (standby) Power-consumption