שתפו את VA27ACFSN בין חבריכם:
מפרט
ASUS
יצרן: ASUS
מספר קטלוגי: VA27ACFSN
27 inch - QHD 2560x1440 - IPS - 100Hz - 5ms - DP, HDMI, USB Type C, USB 3.0, RJ45 LAN - PD 90W - Adaptive-Sync - Speakers - VESA
שלוש שנות אחריות
236696=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר VA27ACFSN באתר ASUS
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: black (Display surrounding) / black (lower bezel) / black (pedestal) / black (back side) Colour
: 1 100Hz@2560x1440)
: LED, blue light filter, flicker-free Backlight
: security lock (Kensington Security Slot), slim bezel, HDCP 2.2 Special-features
: 1 RJ-45 1Gb LAN
: 1 DisplayPort 1.2
: 1 5Gb/s
: 90LM06GJ-B01170 SKU
: 1 5Gb/s)
: 1.300:1 (static), 100.000.000:1 (dynamic) Contrast
: 19W (typical), 0.5W (standby) Power-consumption
: loudspeaker (2x 2W) Speakers
: 30-84kHz (H) / 48-100Hz (V) signal-frequency
: 614.0x367.8x226.3mm (WxHxD) with pedestal compressed, 614.0x517.7x226.3mm (WxHxD) with pedestal extracted, 614.0x365.9x48.0mm (WxHxD) without pedestal Dimensions
: 8bit (16.7 Mio. colours) Colour-depth
: Series
: non-glare (matte) coating
: 1 PD 90W
: 1 USB-C 3.0 with DisplayPort 1.2
: 3 USB-A 3.0
: 350cd/m (typical) Brightness
: 1 3.5mm jack
: monitor (stationary) function
: 1 AC-In C14
: 178/178 viewing-angle
: 100x100 (occupied) VESA
: mechanical keys Operation
: Adaptive Sync Variable-Synchronization
: 26kWh/1000h (F) energy-efficiency SDR (A to G)
: ASUS VA27ACFSN, 27" NAME
: 89.45% (calculated) Screen-to-Body-Ratio
: 1 HDMI 2.0
: 6.80kg (with pedestal), 4.75kg (without pedestal) Weight
: internal Power-supply
: 5ms (GtG) Response-time
: straight (flat) shape
: with pedestal, height-adjustable (150mm), Pivot (90), rotatable (180), tiltable ( 35/-5) Ergonomics
גודל מסך: 27" (68.6cm), Class: 26"-27" Screen-size
קצב ריענון: 100Hz (2560x1440) Refresh-installment