ASUS - VA27DQSB - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את VA27DQSB בין חבריכם:
מפרט
ASUS
יצרן: ASUS
מספר קטלוגי: VA27DQSB
27 inch, FullHD, IPS, Frameless, 75Hz, Adaptive-Sync, DisplayPort, HDMI, Eye Care, Low Blue Light, Flicker Free, Wall Mountable
שלוש שנים אחריות איסוף והחזרה - יבואן רשמי
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
705
± 0.00297767
236762=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר VA27DQSB באתר ASUS
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 612x373x226mm (with pedestal), 612x365x55mm (without pedestal) Dimensions-(WxHxD)
: 1 DisplayPort 1.2
: matte (non-glare) coating
: 26kWh/1000h Power-consumption SDR
: loudspeaker (2x 2W), 1x Line-In, 1x Line-Out Audio
: Adaptive Sync, AMD FreeSync (48-75Hz via DisplayPort, 48-75Hz via HDMI) Variable-Synchronization
: Series
: 250cd/m Brightness
: 2 USB-A 2.0
: not available HDR
: 43.80kWh Annual-consumption old (A to G)
: black (Display surrounding), black (lower bezel), black (pedestal), black (back side) Colour
: true rgb
: stationary Application
: 90LM06H1-B01370 SKU
: slim bezel, mechanical keys, security lock (Kensington) Special-features
: 1 VGA
: 1 HDMI 1.4
: 85-85kHz (horizontal), 48-75Hz (vertical) signal-frequency
: 1 not available
: white-LED, flicker-free, blue light filter Backlight
: 1 USB-B 2.0
: 1.000:1 (static), 100.000.000:1 (dynamic) Contrast
: 150mm (height-adjustable), 90 (Pivot), 180 (rotatable), 35/-5 (tiltable) Ergonomics
: 8bit (16.7 Mio. colours) Colour-depth
: A Energy-efficiency class old (A to G)
: 100x100 (occupied) VESA
: F Energy-efficiency class SDR (A to G)
: 178/178 viewing-angle
: AC-In (internal power supply) Power-supply
: ASUS VA27DQSB, 27" NAME
: 90.0% (calculated) Screen-to-Body-Ratio
: straight (flat) shape
: 6.80kg (with pedestal), 4.50kg (without pedestal) Weight
: 5ms (GtG), not specified (MPRT) Response-time
: unknown FRC
: not specified (maximum), 15W (typical), 30W (Energy label old A to G), 0.5W (standby) Power-consumption
גודל מסך: 27"/68.6cm Screen-size
קצב ריענון: 75Hz Refresh-installment