שתפו את 27M2N3500NL בין חבריכם:
מפרט
Philips
יצרן: Philips
מספר קטלוגי: 27M2N3500NL
27 Inch, QHD,VA,180Hz - 0.5ms - 300nits - HDR10 - 2x HDMI 2.0, 1x DP 1.4, VESA - Philips Evnia 3500
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
936
± 0.00405405
230880=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר 27M2N3500NL באתר Philips
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 615x463x193mm (WxHxD) with pedestal, 615x369x61mm (WxHxD) without pedestal Dimensions
: DisplayPort 30-270kHz (H) / 48-180Hz (V), HDMI 30-230kHz (H) / 48-144Hz (V) signal-frequency
: LED, blue light filter Backlight
: 21kWh/1000h (E) energy-efficiency SDR (A to G)
: 92% Adobe-RGB
: 1 DisplayPort 1.4
: Series
רזולוציה: 2560x1440 (WQHD), 16:9, 109ppi resolution
: 127% sRGB
: 5.000:1 (static) Contrast
: 100x100 (occupied) VESA
: factory calibration (Delta-E <2) LUT-(Lookup-table)
: Adaptive Sync Variable-Synchronization
: 8bit (16.7 Mio. colours) Colour-depth
: black, grey (back side) / black, grey (pedestal) / black, grey (lower bezel) Colour
: 1 3.5mm jack Line-Out
: 1 AC-In C14
: Philips Evnia 3500 Series 27M2N3500NL, 27" NAME
: angenherte Bandwidth: 12.74Gb/s @ 144Hz, 15.93Gb/s @ 180HzHDMI 2.0 max. Bandwidth: 14.4Gb/sDisplayPort 1.4 max. Bandwidth: 25.92Gb/s bandwidth
: 300cd/m (typical) Brightness
: true rgb
קצב ריענון: 180Hz (2560x1440) Refresh-installment
: 95% DCI-P3
: HDR10 HDR
: with pedestal, tiltable ( 20/-5) Ergonomics
: not available Speakers
: straight (flat) shape
: 21.6W (typical), 0.5W (standby), 0.3W (deactivated) Power-consumption
סוג פאנל: VA (almost VA) panel
: 40kWh/1000h (G) energy-efficiency HDR (A to G)
: Philips Smartimage Blur-reduction feature
: 88.56% (calculated) Screen-to-Body-Ratio
גודל מסך: 27" (68.6cm), Class: 26"-27" Screen-size
: 4.34kg (with pedestal), 3.73kg (without pedestal) Weight
: 2 HDMI 2.0
: internal Power-supply
: matte (non-glare), 25% Haze-Level, Temper 3H display-Surface