שתפו את 34WQ75C-B בין חבריכם:
מפרט
LG
יצרן: LG
מספר קטלוגי: 34WQ75C-B
34 inch - Curved - 21:9 - UltraWide WQHD 3440x1440 IPS - HDR10 - FreeSync - 75Hz 5ms - DP, HDMI, USB-C - VESA - PD, LAN, Speakers
231878=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר 34WQ75C-B באתר LG
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: stationary Application
: 2 HDMI 2.0
: bent (curved), 3800R/3.8m shape
: 32kWh/1000h Power-consumption SDR
: 4 USB-A 3.0
: LG Ultrawide 34WQ75C-B, 34" NAME
: slim bezel, D-pad, security lock (Kensington), USB-C Power Delivery (90W), Picture-in-Picture Special-features
: 300cd/m (typical), 400cd/m (HDR) Brightness
: 1 USB-C 3.0 with DisplayPort 1.4
: white-LED, flicker-free, blue light filter Backlight
: 150W (maximum), 60W (typical), not specified (Energy label old A to G), 0.3W (standby) Power-consumption
: loudspeaker (2x 7W), 1x Line-Out Audio
: 51kWh/1000h Power-consumption HDR
: SKU
: 816.7x569.7x260mm (with pedestal), 816.7x364.4x83.6mm (without pedestal) Dimensions-(WxHxD)
: LG 1ms Motion Blur Reduction Blur-reduction feature
: Series
: LG display panel-Manufacturer
: 1 DisplayPort 1.4
: matte (non-glare), Temper 3H coating
: 1 Gb LAN
: 1.000:1 (static), not specified (dynamic) Contrast
: 1 USB-B 3.0
: HDR10 HDR
: 100x100 (occupied) VESA
: 110mm (height-adjustable), not available (Pivot), not available (rotatable), 20/-5 (tiltable) Ergonomics
: yes (8bit 2bit) FRC
: G Energy-efficiency class SDR (A to G)
: 178/178 viewing-angle
: G Energy-efficiency class HDR (A to G)
: true rgb
: AC-In (internal power supply) Power-supply
: not specified (horizontal), not specified (vertical) signal-frequency
: 89.3% (calculated) Screen-to-Body-Ratio
: not available Variable-Synchronization
: 8.60kg (with pedestal), 6.70kg (without pedestal) Weight
: 5ms (GtG), not specified (MPRT) Response-time
: 10bit (1.07 billion colours) Colour-depth
: black (Display surrounding), black (lower bezel), black (pedestal), black (back side) Colour
גודל מסך: 34"/86.4cm Screen-size
קצב ריענון: 60Hz Refresh-installment