שתפו את HI-12U-500-MB בין חבריכם:
מפרט
יצרן: Luggar
מספר קטלוגי: HI-12U-500-MB
12U 550x500,WALL and 4x PCS castor, 2shelf, black color - W: 550mm, L: 500mm, H: 636.7mm - 25Kg.
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
701
± 0.00297963
235264=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה: