שתפו את R-PF500D-HAOB-WO בין חבריכם:
מפרט
DeepCool
יצרן: DeepCool
מספר קטלוגי: R-PF500D-HAOB-WO
500W - 80 Plus - PF500
שלוש שנים אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
192
± 0.00081192
236475=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר R-PF500D-HAOB-WO באתר DeepCool
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 1 Quantity-of 12V-Rails
: ErP Lot 6 Special-features
: 80 PLUS (according to manufacturer, 230V EU) certificates-according to manufacturer
: 0.3A -12V
: 150x86x140mm Dimensions-(WxHxD)
: 2 IDE
: ATX PS/2 shape-factor
: 1 20/24-Pin
: Series
: 120mm Fan(s)
: 40A 12V
: 15A 33V
: 6 SATA
: 2.5A 5Vsb
: DeepCool PF Series PF500 500W ATX 2.4 NAME
: active PFC
: >85% (according to manufacturer, 230V EU), 85.01% (loud 80 PLUS certificate, 230V EU) average-efficiency
: ATX 2.4 Specification
: R-PF500D-HA0B-EU SKU
: 80 PLUS (230V EU, loud 80 PLUS certificate) certificates-loud 80 PLUS
: 1 4/8-Pin ATX12V
: 2 6/8-Pin PCIe
: 15A 5V
: 500 WATT
: tightly cable-management
שוחחו על המוצר
חלקי מחשב קונים בפלונטר ספקי כח קונים בפלונטר ATX - 500W קונים בפלונטר