שתפו את ROG-STRIX-1000G-AURA-GAMING בין חבריכם:
יצרן: ASUS
1000W 80 Plus Gold ROG Strix Aura Edition - Fully Modular, ATX 3.0, PCIe Gen 5.0, Aura Sync
עשר שנים אחריות
236461=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר ROG-STRIX-1000G-AURA-GAMING באתר ASUS
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 22A 5V
: 1 Quantity-of 12V-Rails
: 4 IDE
: 150x86x180mm Dimensions-(WxHxD)
: ErP Lot 6, RGB-interface 3-Pin ( 5V/DATA/GND), Cases/Enclosures RGB illuminated, supports Haswell C6/C7 Low-Power States, semi-passive mode switchable Special-features
: 4 6/8-Pin PCIe
: 0.3A -12V
: ASUS ROG Strix, ROG-STRIX-1000G Gold Aura Edition, ROG-STRIX-1000G-AURA-GAMING, 1000W ATX 3.0 NAME
: ATX PS/2 shape-factor
: true rgb
: ETA-Gold (115V, loud Cybenetics certificate), ETA-Gold (230V, loud Cybenetics certificate), LAMBDA-A (115V, loud Cybenetics certificate), LAMBDA-A (230V, loud Cybenetics certificate) certificates-loud Cybenetics
: 88.86% (loud 80 PLUS certificate, 115V), 88.53% (loud Cybenetics certificate, 115V), 90.24% (loud Cybenetics certificate, 230V) average-efficiency
: 1 16-Pin PCIe 5.0
: 22A 33V
: 16.95dB(A) (loud Cybenetics certificate, 115V), 16.05dB(A) (loud Cybenetics certificate, 230V) Volume
: 83.3A 12V
: 5 SATA
: 3A 5Vsb
: 90YE00P1-B0NA00 SKU
: active PFC
: 1 3-Pin RGB-Header
: ATX 3.0 Specification
: 1 20/24-Pin
: black Colour
: 2 4/8-Pin ATX12V
: 135mm, semi-passive Fan(s)
: 80 PLUS Gold (115V, loud 80 PLUS certificate) certificates-loud 80 PLUS
: Series
: 1000 WATT
: fully modular cable-management
שוחחו על המוצר
חלקי מחשב קונים בפלונטר ספקי כח קונים בפלונטר ATX - 1000W קונים בפלונטר