שתפו את TUF-GAMING-1200G בין חבריכם:
מפרט
ASUS
יצרן: ASUS
מספר קטלוגי: TUF-GAMING-1200G
1200W TUF 80 Plus Gold Fully Modular - ATX 3.0 PCIe 5
עשר שנים אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
המחיר הרגיל:
236504=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר TUF-GAMING-1200G באתר ASUS
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 0.8A -12V
: ATX PS/2 shape-factor
: 4 IDE
: 25A 5V
: 80 PLUS Gold (according to manufacturer, 115V), ETA-Gold (according to manufacturer) certificates-according to manufacturer
: 3 6/8-Pin PCIe
: 1 Quantity-of 12V-Rails
: 1 20/24-Pin
: 2 4/8-Pin ATX12V
: 25A 33V
: Series
: 1 entire max.: 600W)
: 99A 12V
: ASUS TUF Gaming Gold, TUF-GAMING-1200G, 1200W ATX 3.0 NAME
: 3A 5Vsb
: 5 SATA
: active PFC
: 90YE00S0-B0NA00 SKU
: ATX 3.0 Specification
: <92% (according to manufacturer), 89.81% (according to manufacturer, 115V) average-efficiency
: black Colour
: 135mm, semi-passive Fan(s)
: 80 PLUS Gold (115V, loud 80 PLUS certificate) certificates-loud 80 PLUS
: 2 16-Pin PCIe 5.0 12VHPWR
: 150x86x150mm Dimensions-(WxHxD)
: 1200 WATT
: fully modular cable-management
שוחחו על המוצר
חלקי מחשב קונים בפלונטר ספקי כח קונים בפלונטר ATX - 1000W קונים בפלונטר