שתפו את XG27AQDMG בין חבריכם:
יצרן: ASUS
מספר קטלוגי: XG27AQDMG
27 inch ROG Strix OLED XG27AQDMG gaming monitor ― QHD 2K 1440p glossy WOLED panel, 240Hz, 0.03ms, custom heatsink, OLED Anti-flicker, ASUS OLED Care, uniform brightness, G-SYNC® compatible, 99% DCI-P3, and DisplayWidget Center
שלוש שנים אחריות איסוף והחזרה - יבואן רשמי
230462=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר XG27AQDMG באתר ASUS
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 26kWh/1000h (F) energy-efficiency HDR (A to G)
: Series
: 2 USB-A 3.0
: with pedestal, height-adjustable (120mm), Pivot (90), rotatable (45), tiltable ( 20/-5) Ergonomics
: 1 DisplayPort 1.4
: 6.70kg (with pedestal), 4.20kg (without pedestal) Weight
: not available, blue light filter, flicker-free Backlight
: 1 DC In hollow socket
: 1.500.000:1 (static) Contrast
: tripod socket for Camera Communications
: true rgb
: 25W (typical), 0.5W (standby) Power-consumption
: 10bit (1.07 billion colours) Colour-depth
: 86.95% (calculated) Screen-to-Body-Ratio
: 1 USB-B 3.0
: external Power-supply
רזולוציה: 2560x1440 (WQHD), 16:9, 111ppi resolution
: 1 3.5mm jack Line-Out
: 275cd/m (typical) Brightness
: DisplayPort 30-390kHz (H) / 40-240Hz (V), HDMI 30-295kHz (H) / 40-144Hz (V) signal-frequency
קצב ריענון: 240Hz (2560x1440) Refresh-installment
: 135% sRGB
: VESA DisplayHDR True Black 400, HDR10 HDR
: not available Speakers
: 99% DCI-P3
: straight (flat) shape
: D-pad, mechanical keys Operation
סוג פאנל: OLED, Manufacturer: LG display panel
: 100x100 (occupied) VESA
: ASUS ELMB Blur-reduction feature
: 24kWh/1000h (F) energy-efficiency SDR (A to G)
גודל מסך: 26.5" (67.3cm), Class: 26"-27" Screen-size
: 2 HDMI 2.0
: 605x388x219mm (WxHxD) with pedestal compressed, 605x508x219mm (WxHxD) with pedestal extracted, 605x368x50mm (WxHxD) without pedestal Dimensions
: glare (shiny) coating
: black (back side) / black (pedestal) / black (lower bezel) Colour
: 1 5Gb/s)
: ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMG, 26.5" NAME