שתפו את ZM1000-TMX2SE בין חבריכם:
מפרט
Zalman
יצרן: Zalman
מספר קטלוגי: ZM1000-TMX2SE
1000W Active PFC, 120mm Fan, 80 PLUS Gold Fully Modular PSU - ATX 3.1, PCIe 5.1 - TeraMaxII SE Series
שלוש שנים אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
612
± 0.00258918
236368=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר ZM1000-TMX2SE באתר Zalman
שוחחו על המוצר
חלקי מחשב קונים בפלונטר ספקי כח קונים בפלונטר ATX - 1200W קונים בפלונטר