שתפו את FSP2000-52AGPBI בין חבריכם:
מפרט
FSP
יצרן: FSP
מספר קטלוגי: FSP2000-52AGPBI
2000W Industrial Personal Computer Power Supply - 80 Plus Platinum - Modular - 200mm Length - With SI32 to C19 Power Cord (IL)
שלוש שנים אחריות
231547=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר FSP2000-52AGPBI באתר FSP
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: Series
שוחחו על המוצר
חלקי מחשב קונים בפלונטר ספקי כח קונים בפלונטר ATX - 1500W קונים בפלונטר