שתפו את MAG-A750BN-PCIE5 בין חבריכם:
מפרט
MSI
יצרן: MSI
מספר קטלוגי: MAG-A750BN-PCIE5
750W 80 PLUS Bronze 120mm Fan - PCIe 5.0 ATX 3.0
חמש שנות אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
441
± 0.00185836
237306=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר MAG-A750BN-PCIE5 באתר MSI
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 62.5A 12V
: active PFC
: 2 IDE
: 20A 33V
: <85% (according to manufacturer), 87.33% (loud 80 PLUS certificate, 115V) average-efficiency
: 2 6/8-Pin PCIe
: 2.5A 5Vsb
: 1 20/24-Pin
: ATX 3.0 Specification
: 2 4/8-Pin ATX12V
: 150x86x140mm Dimensions-(WxHxD)
: Series
: 1 entire max.: 300W)
: 20A 5V
: MSI MAG A750BN PCIE5 750W ATX 3.0 NAME
: 0.3A -12V
: 5 SATA
: 1 Quantity-of 12V-Rails
: 306-7ZP2C11-CE0 SKU
: ATX PS/2 shape-factor
: 1 Floppy
: ErP Lot 6 Special-features
: 120mm Fan(s)
: 80 PLUS Bronze (according to manufacturer, voltage unknown) certificates-according to manufacturer
: 1 16-Pin PCIe 5.0
: 80 PLUS Bronze (115V, loud 80 PLUS certificate) certificates-loud 80 PLUS
: 750 WATT
: tightly cable-management
שוחחו על המוצר
חלקי מחשב קונים בפלונטר ספקי כח קונים בפלונטר ATX - 700W קונים בפלונטר