שתפו את MAG-CORELIQUID-A13-360-WHITE בין חבריכם:
מפרט
MSI
יצרן: MSI
AIO ARGB CPU Liquid Cooler - White - 360mm - AMD and Intel Socket Compatible - MAG CORELIQUID A13 360
שלוש שנים אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
369
± 0.00156777
235366=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר MAG-CORELIQUID-A13-360-WHITE באתר MSI
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 3x 120x120x25mm, 106.37m/h, 62.6 CFM, 2.16W, simple Slide bearing (Rifle) Fan(s)
: LED (RGB), 3-Pin ARGB ( 5V/DATA/GND) Lighting
: AM5, AM4 CPU-AMD
: 394x120x27mm Dimensions-(LxWxH)
: white Build compatible Special-features
: CPU, copper Cooling-Blocks
: 12V Pump
: MSI MAG Coreliquid A13 360 white, 360mm NAME
: true rgb
: 1851, 1700 CPU-Intel
: 306-7ZWDA21-L80 SKU
: internal (closed System) Type
: 360mm (Radiatorklasse), 27mm (Radiatorhhe), aluminium radiator
: Series
שוחחו על המוצר
חלקי מחשב קונים בפלונטר פתרונות קרור נוזלי קונים בפלונטר 240mm קונים בפלונטר