שתפו את 27M1C5200W בין חבריכם:
מפרט
Philips
יצרן: Philips
מספר קטלוגי: 27M1C5200W
27 Inch - Curved 1500R - VA - FullHD - 240Hz - 4ms - 2x HDMI,DP - VESA - Pivot - FreeSync Premium - Evnia 5000
שלוש שנות אחריות אצלכם בבית
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
884
± 0.00373134
236912=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר 27M1C5200W באתר Philips
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 30-255kHz (H) / 48-240Hz (V) signal-frequency
: 1 AC-In C13
: non-glare (matte), Temper 3H coating
: with pedestal, height-adjustable (130mm), Pivot not available, rotatable (45), tiltable ( 20/-5) Ergonomics
: 8bit (16.7 Mio. colours) Colour-depth
: 1 DisplayPort 1.4
: SKU
: true rgb
: 300cd/m (typical) Brightness
: 611x414x236mm (WxHxD) with pedestal compressed, 611x544x236mm (WxHxD) with pedestal extracted, 611x366x83mm (WxHxD) without pedestal Dimensions
: 23.7W (typical), 0.5W (standby) Power-consumption
: Adaptive Sync Variable-Synchronization
: Series
: Philips Smartimage Blur-reduction feature
: 2 HDMI 2.0
: unknown FRC
: 1 3.5mm jack
: Philips Evnia 5000 27M1C5200W, 27" NAME
: 121% sRGB
: LED, blue light filter, flicker-free Backlight
: D-pad Operation
: monitor (stationary) function
: 100x100 (occupied) VESA
: 3.000:1 (static) Contrast
: not available Screen-to-Body-Ratio
: 21kWh/1000h (E) energy-efficiency SDR (A to G)
: bent (curved), 1500R/1.50m shape
: 5.61kg (with pedestal), 4.15kg (without pedestal) Weight
: internal Power-supply
: 4ms (GtG), 0.5ms (MPRT) Response-time
: 178/178 viewing-angle
: security lock (Kensington Security Slot), slim bezel, HDCP 2.2 Special-features
גודל מסך: 27" (68.6cm) Screen-size
קצב ריענון: 240Hz (1920x1080) Refresh-installment