שתפו את AX4U36008G18I-SWHD35G בין חבריכם:
מפרט
XPG
יצרן: XPG
8GB (1x8GB) 3600Mhz DDR4 CL18-20-20 DIMM - 1.35V - White - XPG D35G RGB
אחריות לכל החיים
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
399
± 0.00171681
232407=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר AX4U36008G18I-SWHD35G באתר XPG
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
tRP: 22 (conforms ~12.22ns) Row-Precharge Time tRP
גובה: 34mm modules-height
: ADATA XPG Gammix D35 White Edition DIMM 8GB, DDR4-3600, CL18-22-22 NAME
tRCD: 22 (conforms ~12.22ns) Row-to-Column-Delay tRCD
תאורה: not available Lighting
: AX4U36008G18I-SWHD35 SKU
צריכת מתח V: 1.35V Voltage
JEDEC: PC4-28800U JEDEC
צלעות קירור: heatspreader case
CAS: 18 (conforms ~10.00ns) CAS-Latency CL
: Intel XMP 2.0 Special-features
מהירות שעון: 3600MHz clock