DELL - DLPS-G12-SVR-750W - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את DLPS-G12-SVR-750W בין חבריכם:
מפרט
DELL
יצרן: DELL
מספר קטלוגי: DLPS-G12-SVR-750W
Hot-plug, Redundant Power Supply 750W for R/T6x0/7x0/R5x0
אחריות לפי אחריות השרת
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
480
± 0.00206534
232407=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: Series
: 1 Quantity-of 12V-Rails
: 4 6/8-Pin PCIe
: active PFC
: 15A 5V
: 2 4/8-Pin ATX12V
: 150x86x140mm Dimensions-(WxHxD)
: 120mm Fan(s)
: 15A 33V
: 6 SATA
: 2.5A 5Vsb
: 62A 12V
: 90% (Manufacturer), 90% (80 PLUS, 115V) average-efficiency
: ATX PS/2 shape-factor
: 1 20/24-Pin
: 3 IDE
: 0.3A -12V
: 750 WATT
: tightly cable-management
: 80 PLUS Gold (Manufacturer), 80 PLUS Gold (115V) Certificates
שוחחו על המוצר
חלקי מחשב קונים בפלונטר ספקי כח קונים בפלונטר ATX - 700W קונים בפלונטר