שתפו את LS57CG950NNXZA בין חבריכם:
מפרט
Samsung
יצרן: Samsung
מספר קטלוגי: LS57CG950NNXZA
57-inch G95NC Odyssey Neo G9 1000R Dual UHD (DP 2.1) - 7680x2160 - 32:9 - 240Hz - S57CG952NM
משלוח חינם - שלוש שנות אחריות במעבדות היבואן
236325=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר LS57CG950NNXZA באתר Samsung
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 95.8% (calculated) Screen-to-Body-Ratio
: 1 HDMI 2.0
: bent (curved), 1000R/1m shape
: G Energy-efficiency class HDR (A to G)
: 2 USB-B 3.0
: Samsung Odyssey Neo G9 G95NC, 57" NAME
: Series
: 420cd/m (typical), 2.000cd/m (HDR) Brightness
: 1 not available
: G Energy-efficiency class SDR (A to G)
: 120mm (height-adjustable), not available (Pivot), 15 (rotatable), 10/-3 (tiltable), not specified (Schrglage) Ergonomics
: AC-In (internal power supply) Power-supply
: 19.00kg (with pedestal), 15.40kg (without pedestal) Weight
: not specified (horizontal), not specified (vertical) signal-frequency
: 2 HDMI 2.1
: 1 DisplayPort 2.1
: matte (non-glare) coating
: 2 USB-A 3.0
: 2.500:1 (static), not specified (dynamic) Contrast
: 1x Line-Out Audio
: VESA DisplayHDR 1000, Samsung Quantum HDR 1000, HDR10 HDR
: not specified (maximum), 59W (typical), not specified (Energy label old A to G), 0.5W (standby) Power-consumption
: black (Display surrounding), black (lower bezel), black/white (pedestal), white (back side) Colour
: unknown FRC
: 59kWh/1000h Power-consumption SDR
: 178/178 viewing-angle
: 207kWh/1000h Power-consumption HDR
: true rgb
: stationary Application
: Samsung panel-Manufacturer
: 1327.5x601x499.6mm (with pedestal), 1327.5x429.5x338.4mm (without pedestal) Dimensions-(WxHxD)
: Adaptive Sync, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible Variable-Synchronization
: 1ms (GtG), not specified (MPRT) Response-time
: 10bit (1.07 billion colours) Colour-depth
: 100x100 (via adapter, included) VESA
גודל מסך: 57"/144.8cm Screen-size
קצב ריענון: 240Hz Refresh-installment