שתפו את MPG-A1000G-PCIE5 בין חבריכם:
מפרט
MSI
יצרן: MSI
מספר קטלוגי: MPG-A1000G-PCIE5
1000W Full Modular 80 PLUS Gold 135mm Fan - PCIe 5.0 ATX 3.0
עשר שנות אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
917
± 0.00394266
232584=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר MPG-A1000G-PCIE5 באתר MSI
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 3A 5Vsb
: ATX 3.0 Specification
: 1 Floppy
: 83.5A 12V
: Series
: 12 SATA
: active PFC
: 1 20/24-Pin
: 90% (Manufacturer), 90.74% (80 PLUS, 115V) average-efficiency
: 2 4/8-Pin ATX12V
: 22A 5V
: 150x86x150mm Dimensions-(WxHxD)
: 6 6/8-Pin PCIe
: 0.3A -12V
: MSI MPG A1000G PCIE5 1000W ATX 3.0 NAME
: 1 Quantity-of 12V-Rails
: 4 IDE
: ATX PS/2 shape-factor
: 306-7ZP7C11-CE0 SKU
: ErP Lot 6, semi-passive mode switchable Special-features
: 135mm, semi-passive Fan(s)
: 1 16-Pin PCIe 5.0
: 22A 33V
: 1000 WATT
: fully modular cable-management
: 80 PLUS Gold (Manufacturer, voltage unknown), 80 PLUS Gold (115V) Certificates
שוחחו על המוצר
חלקי מחשב קונים בפלונטר ספקי כח קונים בפלונטר ATX - 1000W קונים בפלונטר