שתפו את AORUS-WATERFORCE-II-360-ICE בין חבריכם:
מפרט
Gigabyte
יצרן: Gigabyte
360mm, All-in-one Liquid Cooler - White - AORUS LIQUID COOLER - Rev2
שלוש שנים אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
589
± 0.00254163
231741=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר AORUS-WATERFORCE-II-360-ICE באתר Gigabyte
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 1 not available
: true rgb
: 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1356, 1366, 1700, AM4, AM5 Compatibility
: 12V Pump
: Series
: CPU, copper Cooling-Blocks
: LED (RGB), 3-Pin ARGB ( 5V/DATA/GND) Lighting
: GIGABYTE AORUS Waterforce II 360 ICE NAME
: white Build compatible Special-features
: 360mm (Radiatorklasse), 27mm (Radiatorhhe), aluminium radiator
: GP-AORUS WATERFORCE 360 II ICE SKU
: internal (closed System) Type
: 3x 120x120mm, 800-2300rpm, 110.36m/h, 64.95 CFM, 12.8-36.9dB(A), 2.93mmHO, hydrodynamic Slide bearing (HDB) Fan(s)
שוחחו על המוצר
חלקי מחשב קונים בפלונטר פתרונות קרור נוזלי קונים בפלונטר 360mm קונים בפלונטר