שתפו את GP-UD850GM-PG5 בין חבריכם:
מפרט
Gigabyte
יצרן: Gigabyte
מספר קטלוגי: GP-UD850GM-PG5
850W Full Modular 80 PLUS Gold 120mm Fan - PCIe 5.0 ATX 3.0
חמש שנים אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
591
± 0.00255853
230992=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר GP-UD850GM-PG5 באתר Gigabyte
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 1 Quantity-of 12V-Rails
: ErP Lot 6 Special-features
: 90% (Manufacturer) average-efficiency
: 0.3A -12V
: 150x86x140mm Dimensions-(WxHxD)
: 3 IDE
: ATX PS/2 shape-factor
: 1 20/24-Pin
: Series
: GP-UD850GM PG5 2.0 SKU
: 70.8A 12V
: 20A 33V
: 8 SATA
: 3A 5Vsb
: GIGABYTE UD850GM PG5 Rev. 2.0 850W ATX 3.0 NAME
: active PFC
: 1 Floppy
: ATX 3.0 Specification
: 120mm, semi-passive Fan(s)
: 2 4/8-Pin ATX12V
: 4 6/8-Pin PCIe
: 20A 5V
: 850 WATT
: fully modular cable-management
: 80 PLUS Gold (Manufacturer, voltage unknown) Certificates
שוחחו על המוצר
חלקי מחשב קונים בפלונטר ספקי כח קונים בפלונטר ATX - 800W קונים בפלונטר