שתפו את P20C-WHITE-850 בין חבריכם:
P20C-WHITE Antec - P20C-WHITE
White Mid-Tower E-ATX Gaming C...
מארזי מחשב
850W 80 Plus GOLD - Fully Modu...
ספקי כח
מפרט
Antec
יצרן: Antec
מספר קטלוגי: P20C-WHITE-850
White Mid-Tower E-ATX Gaming Case with USB Type-C With 850W 80 Plus Bronze Modular PSU - Glass Window - 3x 120mm PWM White fans in front - MASSIVE METAL MESH FRONT PANEL - Max GPU Length 370mm - Max CPU Cooler Height 170mm - 469x220x490mm (DWH)
שלוש שנים אחריות למארז ועשר שנים לספק
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
687
± 0.00295628
232386=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר P20C-WHITE-850 באתר Antec
שוחחו על המוצר
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
Antec - P20C-WHITE
White Mid-Tower E-ATX Gaming Case with USB Type-C - Glass Window - 3x 120mm PWM White fans in front - MASSIVE METAL MESH FRONT PANEL - Max GPU Length 370mm - Max CPU Cooler Height 170mm - 469x220x490mm (DWH) - NPS
Coolermaster - MPX-8505-AFAG-BEU
850W 80 Plus GOLD - Fully Modular - Elite Gold 850