Corsair - CMK16GX4M2E3200C16 - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את CMK16GX4M2E3200C16 בין חבריכם:
מפרט
Corsair
יצרן: Corsair
16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz CL16-20-20-38 - Vengeance® LPX - Black
אחריות: שלוש שנים בארץ לכל החיים מול היצרן
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
892
± 0.00378943
235391=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר CMK16GX4M2E3200C16 באתר Corsair
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
צריכת מתח V: 1.35V Voltage
צלעות קירור: heatspreader case
CAS: 16 (conforms ~10.00ns) CAS-Latency CL
: 38 (conforms ~23.75ns) Active-to-Precharge-Time tRAS
: Intel XMP 2.0 Special-features
JEDEC: PC4-25600U JEDEC
גובה: 31mm modules-height
תאורה: not available Lighting
tRCD: 20 (conforms ~12.50ns) Row-to-Column-Delay tRCD
tRP: 20 (conforms ~12.50ns) Row-Precharge Time tRP
מהירות שעון: 3200MHz clock