Corsair - CMK64GX5M2B5200C40 - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את CMK64GX5M2B5200C40 בין חבריכם:
מפרט
Corsair
יצרן: Corsair
64GB (2x32GB) 5200MHz DDR5 CL40 1.20V - DIMM - Black - VENGEANCE
שלוש שנים אחריות
235415=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר CMK64GX5M2B5200C40 באתר Corsair
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
צריכת מתח V: 1.25V Voltage
צלעות קירור: heatspreader case
CAS: 40 (conforms ~15.38ns) CAS-Latency CL
: 77 (conforms ~29.62ns) Active-to-Precharge-Time tRAS
: Intel XMP 3.0 Special-features
JEDEC: PC5-41600U JEDEC
גובה: 35mm modules-height
תאורה: not available Lighting
tRCD: 40 (conforms ~15.38ns) Row-to-Column-Delay tRCD
tRP: 40 (conforms ~15.38ns) Row-Precharge Time tRP
מהירות שעון: 5200MHz clock