שתפו את CSK-DC-550 בין חבריכם:
מפרט
Antec
יצרן: Antec
מספר קטלוגי: CSK-DC-550
550W, 120mm fan - 80 Plus Bronze
חמש שנים אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
259
± 0.00111564
232152=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר CSK-DC-550 באתר Antec
שוחחו על המוצר
חלקי מחשב קונים בפלונטר ספקי כח קונים בפלונטר ATX - 500W קונים בפלונטר