שתפו את VG27AQ3A בין חבריכם:
מפרט
ASUS
יצרן: ASUS
מספר קטלוגי: VG27AQ3A
27-inch, TUF Gaming VG27AQ3A Gaming Monitor - QHD (2560x1440), 180Hz, Fast IPS, ELMB Sync, 1ms (GTG), Freesync Premium™, G-Sync compatible, Variable Overdrive, 130% sRGB
שלוש שנים אחריות איסוף והחזרה על ידי היבואן
234812=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר VG27AQ3A באתר ASUS
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: external Power-supply
: 1 DC In hollow socket
: LED, blue light filter, flicker-free Backlight
: 89.19% (calculated) Screen-to-Body-Ratio
: loudspeaker (2x 2W) Speakers
: 30-263kHz (H) / 48-180Hz (V) signal-frequency
: 1 DisplayPort 1.4
: 90LM0940-B01970 SKU
: 130% sRGB
: 1.000:1 (static) Contrast
: 44kWh/1000h (G) energy-efficiency HDR (A to G)
: 4.60kg (with pedestal), 3.60kg (without pedestal) Weight
: 8bit (16.7 Mio. colours) Colour-depth
: Series
: non-glare (matte) coating
: 1 3.5mm jack
: black (Display surrounding) / black (lower bezel) / black (pedestal) / black (back side) Colour
: 250cd/m (typical) Brightness
: true rgb
: monitor (stationary) function
: mechanical keys, D-pad Operation
: HDR10 HDR
: 26kWh/1000h (F) energy-efficiency SDR (A to G)
: 100x100 (free) VESA
: straight (flat) shape
: security lock (Kensington Security Slot), slim bezel, HDCP 2.2 Special-features
: ASUS TUF Gaming VG27AQ3A, 27" NAME
: 614.8x455x213.8mm (WxHxD) with pedestal, 614.8x366.5x54.0mm (WxHxD) without pedestal Dimensions
: ASUS ELMB Blur-reduction feature
: 2 HDMI 2.0
: 1ms (GtG) Response-time
: 178/178 viewing-angle
: 35W (typical), 0.5W (standby) Power-consumption
גודל מסך: 27" (68.6cm), Class: 26"-27" Screen-size
קצב ריענון: 180Hz (2560x1440) Refresh-installment