Corsair - CMW64GX4M2E3200C16 - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את CMW64GX4M2E3200C16 בין חבריכם:
מפרט
Corsair
יצרן: Corsair
64GB (2x32GB) DDR4 3200MHz CL16 - VENGEANCE® RGB PRO - Black
אחריות: שלוש שנים בארץ לכל החיים מול היצרן
231851=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר CMW64GX4M2E3200C16 באתר Corsair
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
צריכת מתח V: 1.35V Voltage
צלעות קירור: heatspreader case
CAS: 16 (conforms ~10.00ns) CAS-Latency CL
: 38 (conforms ~23.75ns) Active-to-Precharge-Time tRAS
: true rgb
JEDEC: PC4-25600U JEDEC
גובה: 51.4mm modules-height
tRCD: 20 (conforms ~12.50ns) Row-to-Column-Delay tRCD
תאורה: RGB, Corsair iCUE, Gigabyte RGB fusion, MSI Mystic Light Sync Lighting
tRP: 20 (conforms ~12.50ns) Row-Precharge Time tRP
: Intel XMP 2.0, temperature sensor Special-features
מהירות שעון: 3200MHz clock