שתפו את XG32UCWMG בין חבריכם:
מפרט
ASUS
יצרן: ASUS
מספר קטלוגי: XG32UCWMG
32 inch (31.5 inch viewable) - ROG Strix OLED XG32UCWMG gaming monitor - 4K TrueBlack Glossy™ OLED, dual mode (4K@240Hz, FHD@480Hz), 0.03ms (GTG), G-SYNC® compatible, custom heatsink, OLED Care Pro, Neo Proximity Sensor, VESA DisplayHDR™ 400 True Black, Auto KVM, USB Type-C
שלוש שנים אחריות איסוף והחזרה על ידי היבואן
235140=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה: