שתפו את F27T450FZM בין חבריכם:
מפרט
Samsung
יצרן: Samsung
מספר קטלוגי: F27T450FZM
27 Inch - FullHD - IPS - 5ms - 75Hz - HDMI, DP, USB - Speakers - F27T45 FT45 Series - F27T450FZR
שלוש שנים אחריות במעבדת היבואן
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
678
± 0.00286594
236571=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 2 HDMI 1.4
: loudspeaker, 1x Line-Out Audio
: not available HDR
: Series
: not specified (maximum), 17W (typical), not specified (Energy label old A+++ to G), 0.3W (standby) Power-consumption
: matte (non-glare) coating
: 2 USB-A 2.0
: 5ms (GtG), not specified (MPRT) Response-time
: black (Display surrounding), black (lower bezel), black (pedestal), black (back side) Colour
: unknown FRC
: 4.60kg (with pedestal), 3.20kg (without pedestal) Weight
: 17kWh/1000h Power-consumption SDR
: not specified (horizontal), not specified (vertical) signal-frequency
: 1.000:1 (static), not specified (dynamic) Contrast
: 1 DisplayPort 1.2
: white-LED, flicker-free, blue light filter Backlight
: 1 USB-B 2.0
: slim bezel, D-pad, security lock (Kensington) Special-features
: 130mm (height), 90 (Pivot), 45 (rotation), +25/-3 (tilting) Ergonomics
: 8bit (16.7 Mio. colours) Colour-depth
: 100x100 (occupied) VESA
: 178/178 viewing-angle
: D Energy-efficiency class SDR (A to G)
: 612.1x391.6x224mm (with pedestal), 612.1x363.6x39.4mm (without pedestal) Dimensions-(WxHxD)
: AC-In (internal power supply) Power-supply
: straight (flat) shape
: 250cd/m Brightness
: true rgb
: 90.3% (calculated) Screen-to-Body-Ratio
גודל מסך: 27"/68.6cm Screen-size
קצב ריענון: 75Hz Refresh-installment