שתפו את 27M1N3200ZS בין חבריכם:
מפרט
Philips
יצרן: Philips
מספר קטלוגי: 27M1N3200ZS
27 Inch - IPS - FullHD - 165Hz - 4ms - 2x HDMI,DP - VESA - Pivot - FreeSync Premium - Evnia 3000
שלוש שנות אחריות אצלכם בבית
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
726
± 0.00314242
231032=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר 27M1N3200ZS באתר Philips
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: Series
: 1 AC-In C13
: non-glare (matte), Temper 3H coating
: 612x449x193mm (WxHxD) with pedestal, 612x365x55mm (WxHxD) without pedestal Dimensions
: loudspeaker (2x 5W) Speakers
: 30-200kHz (H) / 48-165Hz (V) signal-frequency
: 1 DisplayPort 1.2
: SKU
: true rgb
: 250cd/m (typical) Brightness
: security lock (Kensington Security Slot), slim bezel, HDCP 2.2 Special-features
: Adaptive Sync Variable-Synchronization
: black (Display surrounding) / black (lower bezel) / black (pedestal) / black (back side) Colour
: internal Power-supply
: 2 HDMI 2.0
: unknown FRC
: 1 3.5mm jack
: Philips Smartimage Blur-reduction feature
: 122% sRGB
: LED, blue light filter, flicker-free Backlight
: 90% Adobe-RGB
: monitor (stationary) function
: D-pad Operation
: 1.100:1 (static) Contrast
: 26kWh/1000h (F) energy-efficiency SDR (A to G)
: 100x100 (occupied) VESA
: straight (flat) shape
: 89.97% (calculated) Screen-to-Body-Ratio
: Philips Evnia 3000 27M1N3200ZS, 27" NAME
: 5.15kg (with pedestal), 3.70kg (without pedestal) Weight
: 8bit (16.7 Mio. colours) Colour-depth
: 4ms (GtG), 1ms (MPRT) Response-time
: 178/178 viewing-angle
: 28.2W (typical), 0.5W (standby) Power-consumption
גודל מסך: 27" (68.6cm) Screen-size
קצב ריענון: 165Hz (1920x1080) Refresh-installment