Corsair - CMK16GX4M2D3600C18 - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את CMK16GX4M2D3600C18 בין חבריכם:
מפרט
Corsair
יצרן: Corsair
16GB (2x8GB) DDR4, 3600MHz DIMM, Unbuffered, CL18 - VENGEANCE LPX
אחריות: שלוש שנים בארץ לכל החיים מול היצרן
236531=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר CMK16GX4M2D3600C18 באתר Corsair
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
צריכת מתח V: 1.35V Voltage
צלעות קירור: heatspreader case
CAS: 18 (conforms ~10.00ns) CAS-Latency CL
: 42 (conforms ~23.33ns) Active-to-Precharge-Time tRAS
: Intel XMP 2.0 Special-features
JEDEC: PC4-28800U JEDEC
גובה: 31mm modules-height
תאורה: not available Lighting
tRCD: 22 (conforms ~12.22ns) Row-to-Column-Delay tRCD
tRP: 22 (conforms ~12.22ns) Row-Precharge Time tRP
מהירות שעון: 3600MHz clock