שתפו את GSK850-V2-White בין חבריכם:
מפרט
Antec
יצרן: Antec
מספר קטלוגי: GSK850-V2-White
850W - V2, White, 120mm Silent Fan - 80 Plus Gold - Fully Modular - ATX3.1 PCIe 5.1
עשר שנים אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
494
± 0.00211837
233198=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר GSK850-V2-White באתר Antec
שוחחו על המוצר
חלקי מחשב קונים בפלונטר ספקי כח קונים בפלונטר ATX - 800W קונים בפלונטר