שתפו את R-PL650D-FC0B-WO-V2 בין חבריכם:
מפרט
DeepCool
יצרן: DeepCool
650W - 80 Plus Bronze - PL650D - 150x140x86mm (WxLxH) - 120mm Hypro Bearing fan - Active PFC DC to DC - ATX3.1, PCIe 5.1
חמש שנים אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
310
± 0.00133014
233057=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר R-PL650D-FC0B-WO-V2 באתר DeepCool
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 1 Quantity-of 12V-Rails
: 650 WATT
: <85% (according to manufacturer) average-efficiency
: 0.3A -12V
: 150x86x140mm Dimensions-(WxHxD)
: 6 SATA
: ATX PS/2 shape-factor
: 1x 16-Pin PCIe 5.1 12V-2x6 (12 4-Pin), 12V-2x6 Total output: 300W 12V-2x6
: Series
: 1 20/24-Pin
: 54A 12V
: 20A 33V
: 3 6/8-Pin PCIe
: 3A 5Vsb
: tightly cable-management
: active PFC
: 2 IDE
: ATX 3.1 Specification
: DeepCool PL-D Series PL650D V2 650W ATX 3.1 NAME
: 80 PLUS Bronze (according to manufacturer, 115V) certificates-according to manufacturer
: R-PL650D-FC0B-EU-V2 SKU
: 120mm Fan(s)
: 2 4/8-Pin ATX12V
: 20A 5V
שוחחו על המוצר
חלקי מחשב קונים בפלונטר ספקי כח קונים בפלונטר ATX - 600W קונים בפלונטר